کباب پز تابشی

کباب پز تابشی کشویی
کباب پز کشویی

 

کباب پز (کبابپز) تابشی کشویی

معرفی محصول

کباب پز تابشی ریلی با ظرفیت پخت همزمان ۳۰ سیخ کوبیده بطول ۵۰ سانتیمتری برای پخت انواع کباب کوبیده بویژه کباب بنابی برای رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.مزایای کباب پز تابشی مدل کشویی 

در کباب پز تابشی، حرارت لازم برای پخت کباب توسط مشعل های تابشی تامین می گردد. مشعل های تابشی گاز را با حداکثر راندمان سوزانده و موجب سرخ شدن سرامیک های مشعل می شود و در نهایت حرارت ۳۰۰ درجه سانتیگراد بطور یکنواخت بر روی گوشت کباب که در پایین مشعل قرار گرفته اند تابیده می شود، به دلیل تابشی بودن، حرارت به عمق گوشت نفوذ کرده و کباب مغز پخت و آبداری آماده می گردد. در زیر کباب ها سینی آبی تعبیه شده که از ریختن روغن گوشت بر روی سطوح داغ جلوگیری کرده و به همین دلیل دود در کباب پز تابشی تولید نمی شود بنابراین گاز Co2 بر وری کباب ننشسته و کباب سالم و بهداشتی آماده می گردد. 

در کبابپز ریلی پرشین استیل آسیا، میز قرار گیری سیخ ها بصورت ریلی (کشویی) بیرون آماده و اپراتور می تواند به آسانی کباب ها بر روی میز چیده و در نهایت با نیروی خیلی کم کباب ها را زیر مشعل قرار دهد. کباب ها توسط آشپز گردانده شده و به دلیل حرارت بالا، کباب ها در مدت کمی آماده می گردند. یکنواخت بودن حرارت در این کباب پز موجب یکدست پخته شدن کباب ها می گردد.


کباب پز تابشی ریلی برای رستوران ها، کبابی ها و آشپزخانه های صنعتی که ظرفیت پخت متوسط دارند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. کباب پز تابشی ریلی مناسب برای پخت انواع کباب کوبیده بویژه کباب بنابی، جوجه، برگ، قفقازی، بختیاری و .. مناسب است.


مزایایی کباب پز تابشی ریلی

 1. ظرفیت ۳۰ سیخ همزمان
 2. کباب آبدار و مغز پخت مورد پسند مشتری
 3. پخت کباب بنابی (۵۰ سانتیمتری)
 4. پخت بدون دود و سالم کباب
 5. سرعت بالای پخت کباب
 6. قابلیت پخت انواع کباب
 7. مصرف کم گاز کباب پز تابشی ریلی
 8. سادگی کار با کباب پز تابشی ریلی و عدم نیاز به آشپز ماهر
 9. حفظ سلامتی اپراتور کباب پز تابشی
 10. استفاده از سرامیک های مرغوب apogee کانادا
 11. بدنه تمام استیل و بهداشتی
 12. کیفیت بالا ساخت
 13. خدمات نصب و خدمات پس از فروش
 14. مناسب برای رستوران، بیمارستان، هتل، پادگان، شرکت ها و .

جهت پخت کباب های با طول بیش از ۳۵ سانتیمتر می بایست از مدل های کباب پز تابشی عریض یا سه ردیفه استفاده نمود که میتوان کباب با طول ۵۳ سانتیمتر را پخت نمود.

نکته قابل توجه در کباب پزهای عریض میتوان به شیر گاز مجزای مشعل آخر کباب پز اشاره نمود که با خاموش کردن مشعل آخر میتوان به پخت کباب های با طول کمتر دست پیدا کرد.ضمانت کباب پز تابشی


به دلیل استفاده از قطعات و تجهیزات مرغوب در ساخت کباب پز تابشی پرشین استیل آسیا، دارای یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.
 


نصب و راه اندازی کباب پز تابشی


 نصب و راه اندازی کباب پز تابشی توسط تکنسین های این شرکت در اقصی نقاط ایران بصورت رایگان انجام می پذیرد.

برچسب ها: کباب پز تابشی-قیمت کباب پز تابشی -کباب پز تابشی کشویی-کباب پز تابشی کشویی شیدپخت-قیمت کباب پز تابشی ریلی -کباب پز ریلی-کباب پز-کباب پز گازی-کباب پز چدنی-طرز تهیه کباب کوبیده-کباب-تجهیزات پخت-تجهیزات آشپزخانه صنعتی-شرکت پرشین استیل آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *