یخساز

یخساز صنعتی
یخساز پرشین استیل آسیا

دستگاه یخساز صنعتی

در واقع یک ماشین صنعتی می باشد که آب ورودی را توسط سیستم تبرید و مکانیسم دستگاه یخساز تبدیل میکند انواع یخ اعم از یخ حبه ایی ، یخ پودری ، یخ خرد ، یخ قالبی و یخ پولکی می نماید و در یک محفظه که معمولا در داخل خود دستگاه  تعبیه شده است نگه داری می کند و بعضا در دستگاه های بزرگتر همانند دستگاه یخساز قالبی بدون محفظه این یخ را تولید می کند.

شکل ظاهری یخساز صنعتی پرشین استیل آسیا بسته به نوع یخساز متفاوت است که در ادامه انواع آن  را خدمت شما معرفی می کنیم ولی در اینجا لازم است به محضرتان برسانیم شکل ظاهری دستگاه یخساز صنعتی یا به صورت مکعب یا مربع یا همانند یک ماشین پیچیده است و البته هر یک از تولیدکنندگان دستگاه یخساز صنعتی نیز برای محصول یخساز خود شکل خاصی را طراحی می کنند و سیستم یخسازی خود را با پوشش های متفاوت تولید می کنند.

شرکت پرشین استیل آسیا یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان دستگاه یخساز صنعتی می باشد که با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه با استفاده از دانش متخصصان داخلی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید انواع دستگاه یخساز صنعتی اعم از دستگاه یخساز خانگی و دستگاه یخساز صنعتی نموده است.

دلایل مصرف دستگاه یخساز صنعتی

دستگاه یخساز صنعتی به چندین دلیل برای مشاغل مختلفی مقرون به صرفه است که از جمله دلایل مصرف دستگاه یخساز توسط مشاغل می توان مواردی همچون :

  • استفاده از دستگاه یخساز صنعتی باعث کاهش مصرف انرژی می گردد.
  • استفاده از دستگاه یخساز صنعتی باعث منظم شدن محیط کار می گردد.
  • استفاده از یخساز صنعتی باعث بهداشتی شدن محیط کار می گردد.
  • استفاده از یخ ساز صنعتی جلوه ایی ویژه به رستوران و جایی که از این دستگاه یخساز استفاده می کنید، می دهد.
  • استفاده از دستگاه یخ ساز صنعتی باعث افزایش راندمان کاری و افزایش ظرفیت می گردد.

را نام برد که باعث مصرف روز افزون دستگاه یخساز صنعتی گردیده است.

برچسب: یخساز-یخساز صنعتی-تجهیزات سرمایشی-تجهیزات آشپزخانه صنعتی-پرشین استیل آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *