فر ریلی پخت برنج تک پرسی

فر ریلی برنج تک پرس

فر ریلی پخت برنج تک پرسی، فر ریلی ته چین (تهچین)، فر ریلی کته پز

فر ریلی پخت برنج تک پرسی برای پخت چلو تک پرسی و ته چین و یا کته کباب گیلانی و به همراه تزئین ته دیگی و ته چین برای اولین بار طراحی و ساخته شده است.

شما با این فر ریلی که از مجموعه دستگاه های تابشی جهت پخت غذا در رستوران ها و کترینگ ها است، به آسانی و به سرعت می توانید در ساعت ۱۲۰ پرس کته کباب گیلان (برنج تک پرس)با انواع تزئین های مختلف آماده نمایید.

چلو آماده شده با این فر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته و سود اقتصادی زیادی خواهد داشت. کار با این دستگاه بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص زیادی ندارد.

تنها کافی است برنج آبکش شده در قابلمه های مخصوص ریخته شده و سپس درب قابلمه بسته بر روی ریل دستگاه قرار داده شود. چلو آماده شده پس از ۱۳ دقیقه از دستگاه خارج و آماده سرو است. 

نمونه برنج تک پرسی
ته چین پخت شده با فر ریلی
برنج تک پرس
برنج تک پرس

فر ریلی برنج تک پرس ،همچنین جهت پخت انواع پیتزا، لازانیا،هات داگ، سیب زمینی تنوری و … استفاده می گردد.

نکته طراحی شده در فر ریلی ،امکان تنظیم سرعت کانوایر توسط اینورتر و همچنین تنظیم دمای فر توسط شیرهای برقی که از برد ترموستاتیک فرمان میگیرند می باشد.

فر ریلی برنج تک پرسی برای اولین بار در دنیا با سیستم تابشی طراحی گردیده و کمک شایانی در کیفیت برنج طبخ شده و همچمین کاهش چشمگیر انرژی مصرفی گاز گردد.

شما با کمک فر ریلی برنج می توانید به میزان مصرف مشتری برنج طبخ نموده و مابقی برنج دونگیری شده را جهت مصارف روزهای بعد در یخچال نگهداری نمایید.

قابلمه های مورد استفاده در فر ریلی برنج تک پرسی در اشکال گوناگون طراحی و ساخته می گردد از جمله قابلمه گرد ،مربع و قلبی که مورد استقبال مصرف کنندگان محترم قرار گرفته است.

قالب تک پرسی مربع
قیمت سایت
۸۵۰۰۰ تومان
قالب تک پرسی گرد
قیمت سایت
۸۰۰۰۰تومان
قالب تک پرسی قلبی
قیمت سایت
۸۵۰۰۰تومان

 

نمونه قالب های تک پرسی

 

روش استفاده:

روش کار فر ریلی برنج تک پرسی به این صورت است که پس از اینکه برنج را دونگیری یا آبکش نمودید کف قابلمه تک پرسی را با میکس آب و روغن آغشته نموده سپس سیب زمینی اسلایس شده یا کاهو یا هر چیز مورد دلخواه خود را کف قابلمه قرار داده و برنج را بر روی آن میریزیم سپس درب قابلمه را گذاشته و روی ریل فر ریلی برنج تک پرسی قرار میدهیم.

نکته قابل توجه در فر ریلی برنج تک پرس امکان پخت ته چین (تهچین) مرغ ،اردک و همچنین طبخ کتف و بال و یا سب زمینی به صورت تنوری می باشد.

زمان پخت پیتزا در فر ریلی حدود ۷ دقیقه می باشد که البته بسته به نوع پیتزا (آمریکایی یا ایتالیایی) قابل تنظیم است.

فر ریلی در دو مدل دریچه دار و بدون دریچه طراحی و تولید می گردد.

پس از گذشت ۱۲ دقیقه تعداد ۲۴ عدد قابلمه از دستگاه خارج و آماده سرو می باشد.

خرید این فر از شرکت پرشین استیل آسیا همراه با نصب و آموزش پخت رایگان می باشد.

هم اکنون کسب و کار خود را متحول نمایید.

شما با خرید از شرکت پرشین استیل آسیا میتوانید از تخفیف خرید و مشاوره رایگان جهت چیدمان و یا طراحی آشپزخانه جدید التاسیس خود بهره مند شوید….

فر ریلی برنج تک پرسی پرشین استیل آسیا دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

فر ریلی دهنه ۷۰
قیمت سایت
۷۰۰۰۰۰۰۰ تومان
فر ریلی دهنه ۵۰
قیمت سایت
۶۸۰۰۰۰۰۰ تومان

برچسب : فر ریلی-فر ریلی برنج تک پرسی-فر ته چین – فر پیتزا- فر تهچین-فر ریلی ته چین-طرز تهیه ته چین-تجهیزات پخت-تجهیزات آشپزخانه صنعتی-پرشین استیل آسیا-فر ریلی دهنه ۷۰-فر ریلی برنج تک پرس-برنج تک پرس- قیمت فر ریلی برنج تک پرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *